Ve veganském provozu by chtěl pracovat každý... kromě mě teda

Naši milí strávníci by chtěli, abychom konečně otevřeli a pustili je dál, aby si mohli nabrat a v klidu se najíst.

My ale zatím neotevíráme a to hned z několika důvodů. Tím prvním je, že restaurace sice otevřít mohly, samoobslužné výdeje jsou však stále omezeny. Ještě na jaře jsme přemýšleli, že bychom pult zabarikádovali a nabírali bychom my, celé to ale pak ztrácí na svém půvabu, v jedné restauraci, kde tento způsob zvolili jsme byli a byl to pro nás spíše nepříjemný zážitek, než cokoli jiného.

Dalším důvodem je to, že otevření by vyžadovalo zaměstnání několika dalších lidí. Abychom vám pravdu řekli, posledních šest let jsme zaměstnávali zástupy lidí a jsmez toho trochu i unavení. Buďto se k nám hlásí lidi, kteří si chtějí „spravit svoji karmu“, nebo lidi, kteří si myslí, že když jsme ti vegoši, že se u nás nepracuje a nebo lidi, kteří nás vůbec neznají, neví o co jde, ale jsou strašně přizpůsobiví, učenliví a chápaví. Na pohovoru. Když přijde na věc, dívají se na vás, jako byste spadli z Měsíce. ..a dalo by se psát a psát..

A ono to není fakt vtipné, poněvadž nejsme personalisté, kteří by neměli nic jiného na práci, ale kuchaři, kteří potřebují mít klid na práci.Zároveň při naší odstávce jsme se pustili do dalšího projektu, který nás teď hodně baví. Samozřejmě, že je to zase a znovu o jídle, taky my asi nic jiného neumíme..

A k tomu mimochodem jsme dnes z jedné firmy převezli prodejní automat, tak snad pro něj najdeme brzo umístění tady v Hodoníně..


Myslíme si, že to dáme do kupy a budeme po menší rekonstrukci schopni otevřít znovu i naší samoobslužnou restauraci. Předtím konečně spustíme naší předzahrádku na Národní třídě.

Díky všem co chápou a objednávají si přes našeho jídlonosiče obědy do kanceláře nebo domů.

www.restauracenapoli.cz

151 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše